Dachy, pokrycia dachowe

 
Braas

Braas (dachówka cementowa)

zobacz cennik

 

Dachówki Braas to element nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań
dachowych oferowanych przez firmę Monier. Każda dachówka Braas tworzona
jest zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w branży: do
produkcji dachówek używane są najlepsze tworzywa i materiały, dzięki
czemu są one trwałe oraz odporne na działanie niekorzystnych czynników
atmosferycznych, takich jak deszcze czy gwałtowne zmiany temperatur.
Dachówki Braas to od lat dwie główne linie produktów – dachówki
ceramiczne i betonowe, które dostępne są w wielu kształtach i kolorach,
dlatego każdy ma możliwość stworzenia pokrycia dachowego w pełni
zgodnego ze swoimi potrzebami i gustem. Oferta firmy BRAAS obejmuje
kilkanaście modeli dachówek o wysokich walorach zarówno estetycznych, a
przede wszystkim wytrzymałościowych. W naszej ofercie znajduje się cały
wachlarz kształtów i kolorów dachówek tego producenta, który pozwala
stworzyć szeroką paletę wariantów aranżacji dachu w różnych stylach
architektonicznych. Pokrycia dachowe firmy Braas gwarantują wysoką
estetykę i wytrzymałość.

Strona producenta:  http://www.monier.pl/

Koramic

Koramic

zobacz cennik
Koramic to szeroki wybór z palety kilkunastu modeli dachówek ceramicznych o różnorodnej kolorystyce. W ofercie firmy Wienerberger a tym samym w ofercie naszej firmy znajdują się dachówki różnego typu, m.in. karpiówka, płaska, marsylka, reńska oraz mnich-mniszka. Dzięki swojej uniwersalności oraz bogatej kolorystyce, dachówka Koramic znajduje zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym, ale również na budynkach użyteczności publicznej oraz dachach obiektów zabytkowych. Piękny i trwały dach to jeden z elementów, które tworzą niepowtarzalny klimat naszego domu. Szeroki wybór modeli dachówek Koramic pozwala nadać elegancki styl nawet bardzo skomplikowanej konstrukcji dachu.

Strona producenta: http://www.wienerberger.pl/dachy

Creaton

Creaton
CREATON to nowoczesność i wysoka jakość. Tu estetyka oraz funkcjonalność łączą się w jedność, tworząc zachwycające powierzchnie dachów. CREATON oferuje najszerszy na świecie asortyment dachówek ceramicznych, będący w stanie zaspokoić wszelkie indywidualne gusta i wymagania, dający możliwość tworzenia niezwykłych zindywidualizowanych rozwiązań. Od wież kościelnych, po dachy budynków w stylu awangardowym – kto tylko sięgnie do oferty CREATON, z pewnością znajdzie właściwe rozwiązanie. Szeroki wybór rodzajów powierzchni pozwala na projektowanie indywidualnych rozwiązań. Naturalne dachówki uszlachetniane są dzięki wysokogatunkowym glazurom i angobom. W kolekcji "NOBLESSE" mają Państwo wybór spośród wielu szlachetnych barw. Z kolei kolekcja barwnych angob "NUANCE" pozwala tworzyć dachy w ciepłych barwach natury, idealnie wtapiające w otaczający krajobraz. Glazurowane dachówki serii "FINESSE", pozwalają skutecznie chronić dach przed działaniem szkodliwych czynników otaczającego środowiska oraz porastaniem mchami.

Strona producenta: http://www.ebmpolska.pl

Meyer Holsen

Meyer Holsen
Firma Meyer-Holsen powstała ponad 150 lat temu i nieustannie produkuje znakomite dachówki, które z czasem stały się synonimem niemieckiej jakości. Procesy technologiczne i skrupulatna kontrola jakości, zapewniły firmie pozycję w czołówce branży budowlanej, a oryginalne dachówki Meyer-Holsen z pełnym systemem gwarancji, układane przez przeszkolonych w firmie dekarzy, to obiekt pożądania każdego profesjonalnego inwestora. Firma tworząc modele ma na względzie nie tylko walory estetyczne i ekonomiczne ale również dbałość o dekarzy. Proponuje rozwiązania, które usprawniają pracę na dachu, chociażby poprzez produkcję dachówek podwójnych: Tandem i Zwilling do których są dachówki połówkowe, co umożliwia łatwiejszy montaż w koszach, na narożach, przy oknach, kominach, lukarnach. Zwilling to idealna dachówka do montażu „wolich oczek”. Również posiadamy w swojej ofercie do każdego modelu program dachówek kolankowych, pulpitowych.

Strona producenta: http://www.meyer-holsen.pl

Roben

Roben

zobacz cennik
Pokrycie dachu dachówką tego producenta gwarantuje Państwu naturalne i zdrowe budownictwo. Izolacyjna warstwa powietrza zapewni Państwu bardzo dobre warunki ekologiczne pod wentylowanym pokryciem dachowym. Dachówki Roben tak jak inne pokrycia ceramiczne są wytrzymałe na złamanie, odporne na trudne warunki atmosferyczne, mrozoodporne i mało nasiąkliwe. Precyzyjnie dobrany rozmiar dachówki z jednej strony usprawnia prace dekarskie, a z drugiej - umożliwia wykonanie elementów dachu, które wymagają pokryć o mniejszym formacie, jak np. wole oko.W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów firmy ROBEN.

Strona producenta: http://dach.roben.pl

Budmat

Budmat

zobacz cennik
System stalowych pokryć dachowych BUDMAT® od lat z powodzeniem tworzy dom. Jest jego zwieńczeniem i doskonałym dopełnieniem. Pokrycia dachowe zapewniają komfort, bezpieczeństwo i tak potrzebny każdemu z nas spokój. Firma BUDMAT jako jedyna firma w Polsce posiada Indywidualny Certyfikat Dachu potwierdzający zawartość cynku 275 g/m², który chroni dach przed korozją i gwarantuje trwałość na długie lata. W swojej ofercie posiadamy m.in. blachodachówki, blachodachówki modułowe, blachy na rąbek stojący, blachy trapezowe.

Strona producenta: http://www.budmat.pl

Swisspor

Swisspor
Dzięki różnym rodzajom zastosowanej wkładki i grubości pap oferujemy całą gamę produktów firmy SWISSPOR przeznaczonych do izolacji: pokryć dachowych, tarasów, fundamentów, itp.

Strona producenta: http://www.swisspor.pl