Rynny

 
MARLEY

MARLEY (systemy rynnowe)

zobacz cennik

 

Najważniejszym zadaniem właściwie dobranego sytemu rynnowego jest zapewnienie prawidłowego i całkowitego odbioru wody z dachu budynku. W ofercie firmy MARLEY znajdują się rynny małych rozmiarów przeznaczone na małe budynki, rynny średnich rozmiarów nadające się na większość budynków mieszkalnych oraz rynny o dużej szerokości odpowiednie na bardzo duże dachy, np. na hale przemysłowe.

Strona producenta: http://www.marley.pl/

WAVIN

WAVIN (systemy rynnowe)

zobacz cennik:

rynny PVC

rynny stalowe

 

WAVIN to największy w Europie producent systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych, dostawca najwyższej jakości systemów doprowadzania wody do budynku, jej transportu wewnątrz domu oraz odprowadzania ścieków i wód deszczowych. W naszej ofercie bogaty wybór systemów rynnowych tego producenta.

Strona producenta: http://pl.wavin.com/master/master.jsp?bmLocale=pl

GALECO

GALECO

zobacz cennik

Systemy orynnowania Galeco posiadają charakterystyczny dla firmy kształt rynny, której brzegi wywinięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów. Należy wspomnieć o dużej wytrzymałości produktów na uszkodzenia mechaniczne oraz na odbarwianie. Produkty odporne są na korozje, działanie wielu kwasów, zasad i soli oraz innych związków, które mogą być rozpuszczalne w wodzie deszczowej. W swojej ofercie proponujemy systemy orynnowania wykonane ze STALI i PVC. Produkty dostępne są w różnorodnych rozmiarach i kolorach.

Strona producenta: http://www.galeco.pl/

Budmat

BUDMAT

zobacz cennik

Stalowy System Rynnowy FLAMINGO to jeden z  najnowocześniejszych produktów w tej kategorii. Przemyślane rozwiązania konstrukcyjne oraz precyzja wykonania sprawiają, że system FLAMINGO jest szczególnie innowacyjny oraz łatwy w montażu. Rynny FLAMINGO dostępne są w wielu kolorach, które komponują się z kolorystyką oferowanych przez BUDMAT stalowych pokryć dachowych. Wszystkie elementy i akcesoria rynnowe wykonane są z jednorodnego materiału (blachy stalowej Rain Water System) dostarczanej przez szwedzki koncern hutniczy SSAB. Od 2012 roku firma BUDMAT rozszerzyła ofertę stalowego systemu rynnowego Flamingo o nową powłoką Magnelis. W porównaniu z innymi systemami rynnowymi, produkowanymi z blach ocynkowanych, Flamingo Magnelis wyróżnia się szczególną trwałością i odpornością na korozję.

Strona producenta: http://www.budmat.pl/

Lindab

LINDAB

zobacz cennik
 

Lindab Rainline to stalowy system odprowadzania wody z dachu, a o jego najwyższej jakości świadczą: trwałość, łatwość dopasowania i szybkość montażu. Został opracowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów i z czasem stał się dla nich najbardziej oczywistym wyborem. Również dlatego, że dzięki swoim właściwościom Lindab Rainline jest niezwykle trwały i zapewnia wieloletnie użytkowanie bez problemów z korozją czy przeciekami.

Strona producenta: http://www.lindab.com/pl/private/categories/pages/roofsrainline.aspx