PROMOCJA - SYSTEMY KOMINOWE SCHIEDEL

 


 RONDO

RONDO


 RONDO PLUS

RONDO PLUS


 PRO ADVANCE

PRO ADVANCE


 AVANT

AVANT


 QUADRO

QUADRO


 MULTI

MULTI


 DUAL

DUAL


 PUSTAKI WENTYLACYJNE

PUSTAKI WENTYLACYJNE


SYSTEMY KOMINOWE SCHIEDEL 

 

  

 

SCHIEDEL KOMIN RONDO: Nowoczesny i niedrogi system o szerokim zastosowaniu dla paliw stałych. Komin Schiedel RONDO znajduje zastosowanie tam gdzie temperatura spalin wynosi 200°C - 500°C, czyli tam, gdzie nie występuje wytrącanie się wilgoci. Nie stosować do kotłów miałowych i urządzeń grzewczych wytwarzających spaliny mokre.

 

 

 

 

SCHIEDEL KOMIN RONDO PLUS: Uniwersalne i szczególnie przydatne systemy kominowe. Zastosowanie dla paliw stałych, ciekłych, gazowych, niskich oraz wysokich temperatur gazów wylotowych.

 

 

 

 

SCHIEDEL KOMIN PRO ADVANCE: System kominowy Schiedel PRO Advance to rewolucyjne rozwiązanie w technice kominowej i absolutna nowość w palecie produktów firmy Schiedel. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie komina o unikalnych parametrach użytkowych. Serce komina stanowi najwyższej jakości, technicznie perfekcyjna, profilowana rura ceramiczna o długości 1,33 m. Schiedel PRO ADVANCE to uniwersalny system kominowy, który ma zastosowanie przy odprowadzaniu spalin z urządzeń na paliwa stałe, ciekłe i gazowe, przy niskich oraz wysokich temperaturach gazów wylotowych.

 

 

 

SCHIEDEL KOMIN AVANT: System kominowy AVANT służy do odprowadzania spalin z kondensacyjnych i niskotemperaturowych urządzeń grzewczych opalanych gazem lub olejem. Jest przystosowany do współpracy z kotłami gazowymi z zamkniętą i otwartą komorą spalania.

 

 

 

SCHIEDEL KOMIN QUADRO: System kominowy Quadro służy do odprowadzania spalin z urządzeń opalanych gazem z zamkniętą komorą spalania. Powietrze do spalania napływa do paleniska z zewnątrz poprzez kanał powietrzny zintegrowany z instalacją kominową. Schiedel Quadro umożliwia pracę przyłączonych palenisk, niezależnie od powietrza pomieszczenia i w ten sposób eliminuje problem ze spalaniem w przypadku szczelnych okien.

 

 

 

SCHIEDEL KOMIN MULTI: Schiedel Multi to najnowocześniejszy system powietrzno-spalinowy do odprowadzania spalin z urządzeń opalanych gazem w budownictwie wielorodzinnym. Podstawowym elementem konstrukcji komina jest zaawansowana technologicznie, nowoczesna, profilowana rura ceramiczna. Schiedel Multi służy do odprowadzania spalin z kotłów z zamkniętą komorą spalania i kotłów kondensacyjnych.

 

 

 

Schiedel Dual:  to innowacyjny komin wielofunkcyjny umożliwiający odprowadzanie spalin z kotłów na paliwa stałe, gazowe i olejowe, w tym z kotłów kondensacyjnych. Dwuciągowy system kominowy Dual składa się z gładkich oraz profilowanych rur ceramicznych umieszczonych we współnym pustaku z keramzytobetonu.

 

 

 

  

PUSTAKI WENTYLACYJNE: Uniwersalne, nadające się szczególnie do budowy wszystkich grawitacyjnych systemów wentylacyjnych. Dopuszczone przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Pustaki wentylacyjne Schiedel wykonane są z betonu lekkiego, o grubości ścianek i przegród 4 cm. Wyskość modułowa elementów - 33 cm.

 

 

 

 

 

W CELU ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI PROMOCJI

PROSIMY O KONTAKT LUB ZAPRASZAMY DO NASZYCH

PUNKTÓW HANDLOWYCH.

  

Posiadamy w ofercie wszystkie produkty firmy SCHIEDEL.

Na podstawie projektu lub zestawienia elementów sporządzamy nieodpłatnie kosztorysy.

 

  

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA NASZE AUKCJE ALLEGRO

 http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26474829