Okna dachowe

 
Fakro

Fakro

zobacz cennik

 

Firma FAKRO od zawsze stawia na innowacyjność. Przedsiębiorstwo należy do czołówki najbardziej innowacyjnych polskich firm. Celem FAKRO jest dostarczanie najwyższej jakości produktów spełniających oczekiwania klientów na całym świecie. Właśnie innowacyjność stała się głównym motorem rozwoju firmy. Budujemy komfort mieszkania na całym świecie. Nasze okna dachowe i inne produkty są bezpieczne, energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

Strona producenta:  http://www.fakro.pl/

Roto

Roto

zobacz cennik
Okna dachowe Roto sprawdzają się doskonale zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych i modernizowanych. Szeroki zakres różnego rodzaju rozwiązań pozwala zapewnić na poddaszu jeszcze większą ilość światła z zachowaniem najwyższego komfortu użytkowania, a to wszystko w najwyższej jakości "made in Germany".

Strona producenta: http://www.roto.pl/?country=pl

Velux

Velux

zobacz cennik
Okna dachowe VELUX zapewniają światło, wentylację i komfort użytkowania od prawie 70 lat. Komfort poddasza zależy od właściwego doboru typów okien do funkcji wnętrz. Oferujemy wiele typów okien. Okna dachowe VELUX produkowane są wielu typach i rozmiarach, które można łączyć ze sobą w zestawy. Ważne jest aby dostarczyć jak najwięcej światła dziennego, równomiernie rozłożyć je na całej powierzchni pomieszczenia, zapewniając jednocześnie dobrą widoczność.

Strona producenta: http://www.velux.pl/